همراه با ما در شبکه های اجتماعی :

تماس سریع از طریق تلگرام :

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2018

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2018

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2018

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2018

پیش بینی میشود:

پیش بینی میشود قیمت بیت کوین در میانه سال 2018 به 20،000 دلار و در پایان آن، به 100،000 دلار برسد:
یک تحلیلگر در Saxo Bank، معتقد است که بدلیل افزایش علاقه موسسات سرمایه گذاری قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. او در ماه دسامبر ۲۰۱۶ پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین می تواند تا ۲۰۰۰ دلار در سال ۲۰۱۷ برسد که نشان دهنده بیش از ۱۰۰ درصد افزایش در آن زمان بود.

“تام لی”، موسس “فانداسترات” (Fundstrat) پیش‌بینی کرد، قیمت بیت کوین در میانه سال 2018 به 20،000 دلار و در پایان آن، به 25،000 دلار برسد.

همچنین Julian Hosp، یکی از بنیانگذاران شرکت TenX، شرکتی که میخواهد خرج کردن پولهای مجازی توسط مردم را تسهیل کند، در ماه دسامبر به CNBC گفت که ارزش بیت کوین می تواند در سال ۲۰۱۸ به ۶۰،۰۰۰ دلار برسد اما می تواند در ابتدا سقوط کند. دیو چپمن، مدیر عامل شرکت Octagon Strategy و معامله گر معروف ارزهای مجازی گفت که بیت کوین می تواند ارزش ۱۰۰ هزار دلار در سال ۲۰۱۸ را به دست آورد.

در حال حاضر این ارز  به یک منبع سرمایه گذاری و ذخیره ارز تبدیل شده است. انتظار می‌رود توسعه دهندگان این ارز برای رفع این مشکل تغییراتی را اعمال کنند. هنوز مشخص نیست این تغییرات در زنجیره اصلی رخ خواهد داد یا در یکی از فورک‌ها مثل بیتکوین کش.

در مورد کاهش های اخیر نیز ون پترسن می گوید که از این موضوع نگران نیست زیرا این ارز  اغلب قبل از رسیدن به اوج خود، سطح قیمت پایین تری را متحمل می شود.

 

 

راهنمای تازه کاران

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید