همراه با ما در شبکه های اجتماعی :

تماس سریع از طریق تلگرام :

ارزهای مجازی و راهنمای تازه کاران برای ورود به این بازار

ارزهای مجازی و راهنمای تازه کاران برای ورود به این بازار

راهنما برای کسانی که قصد ورود به دنیای ارزهای مجازی دارند...

راهنما برای کسانی که قصد ورود به دنیای ارزهای مجازی دارند...

افرادی که قصد ورود به  دنیای ارزهای مجازی را دارند ،نکاتی وجود دارد ملزم به رعایت کردن آنها هستند .در ادامه به چند مورد از این نکات اشاره میکنیم:

1.قبل از سرمایه گذاری همه جوانب را بسنجید

همیشه به یاد داشته باشید که اگر فردی به شما در مورد سرمایه گذاری در ارزهای مجازی پیشنهاد داد، حتماً خود نیز تحقیق های دیگری را ترتیب دهید. چرا که پروژه‌های کلاهبردارانه، قلابی و بدون پشتوانه بسیاری در کمین تازه واردانی همچون شما نشسته‌اند. خواندن گزارش کار این ارزها و پروژه‌ها می‌تواند اولین قدم در مراحل تحقیق شما باشد. انجمن‌های مرتبط نیز یکی دیگر راه‌هایی است که می‌توانید اقدام به کسب اطلاعات درزمینه سرمایه گذاری خود کنید.

یکی از بهترین مراجع برای دریافت اطلاعات مختلف در رابطه با دارایی‌های دیجیتالی «آن چین اف اکس» (OnchainFX) است که برسی های موشکافانه‌ای را در مورد ارزهای مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد.

با مطالعه مقاله تازه کار ها در این بازار با ما همراه باشید.

«توکن اکونومی» از جمله دیگر مراجعی است که اطلاعات مشابهی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

2.اطلاعات خود را در مورد ارزهای دیجیتال بهتر و بیشتر کنید

قبل از انجام هرگونه سرمایه‌گذاری در مورد ارزهای دیجیتالی ضروری است تا بلاک چین و ارزهای دیجیتال را به خوبی بشناسید و به درکی نسبی از آنها برسید.

سپس فناوری بلاک چین که بیت کوین و اکثر ارزهای دیجیتال روی آن فعالیت می کنند، را بشناسید. بیت کوین فقط یکی از کاربردهای بلاک چین است.

بعد از درک اینها، با کیف پول‌ها، جایی که ارزهای مجازی را در آن ذخیره می‌شوند آشنا شوید.

سپس در سایت ما از قسمت اخبار (بالا سمت چپ) به دنبال سوالات خود بگردید.

جواب سوال خود را نیافتید؟ در گروه تلگرامی ما عضو شوید و سوالات خود را بپرسید.

همچنین با عضویت در کانال تلگرامی ما که به خوبی تمام جنبه‌های خبری و غیر خبری این حوزه را پوشش می‌دهد، از دنیای جالب ارزهای مجازی آگاه شوید.

3.به میزان کم با ارزهای مجازی کار کنید

به‌محض آنکه اطلاعات کافی در مورد ارزهای مجازی به‌دست آوردید، می‌توانید کار خود را با آنها شروع کنید. استفاده از آنها در مقیاس‌های کوچک و مقادیر کم می‌تواند آغاز خوبی برای کار شما باشد. به این منظور صرافی‌های بسیار در دسترس شما قرار گرفته‌اند که می‌توانید اقدام به خرید، فروش و تبادل ارزهای خود کنید. کیف پول‌های بسیاری نیز ایجادشده تا بیش‌ از پیش این کارها را برای شما آسان کند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید