همراه با ما در شبکه های اجتماعی :

تماس سریع از طریق تلگرام :

مبادله ارز BCH توسط NFC

مبادله ارز BCH توسط NFC

مبادله ارز BCH توسط NFC

مبادله ارز BCH توسط NFC

در روز دوشنبه Nchain Acquires سهام دار بزرگ راه اندازی نرم افزار مبادلات دستی BCH، از شرکت تحقیق و توسعه ی بلاکچین (Blockchain)، خبر داد که این پلت فرم به کاربران اجازه میدهد تا به راحتی و با استفاده از NFC ارز BCH را مبادله کنند.

Nchain Acquires سهام دار بزرگ در نرم افزارمبادله ی دستی BCH-Application Handcash

در روز دوشنبه Nchain Acquires سهام دار بزرگ راه اندازی نرم افزار مبادلات دستی BCH، از شرکت تحقیق و توسعه ی بلاکچین (Blockchain)، خبر داد که این پلت فرم به کاربران اجازه میدهد تا به راحتی و با استفاده از  NFC ارز BCH را مبادله کنند.

این هفته شرکت Nchain Group اعلام کرد، قراردادی را مبنی بر پلت فرم Handcash Platform  را بسته اند.

News.Bitcoin.com  در فوریه ی گذشته از راه اندازی بتای BCH برای گوشی های اندروید خبر داد.

برنامه ی پرداخت دستی Handcash، به کاربران امکان انجام مبادلات ارز BCH  را با استفاده از تکنولوژی  NFC  امکان پذیر میکند.

این پلت فرم توسط دو تسعه دهندی اسپانیایی با نام های Alejandro Pascual Agut و Rafael Jiménez Seibane  ارائه گردید.

Alejandro Agut  ” تصور میشد که بیتکوین به عنوان یک پول نقد   به صورت Per To Per  (نظیر به نظیر) مورد استفاده قرار گیرد و امروزه متعجبیم که چرا بیتکوین به عنوان یک پول نقد مورد استفاده نیست.”

این راه حل موجب میشود که ایده ی مبادله ی ارزدیجیتال بیتکوین از طریق یک کیف پول نرم افزاری در تلفن همراه و قرار دادن موبایل در نزدیکی یک دستگاه گیرنده، به ذهن ما برسد.

در اوایل این ماه تیم توسعه ی Handcash اعلام کردند که آنها قبل از انتشار عمومی مجاز به توسعه از طریق کیت توسعه نرم افزاری Nchain software development kit (SDK) Nakasendo می باشند.

News.Bitcoin.com  به طور مستقیم با Agut درخصوص نحوه ی مکاری اش با Nchain و انتظارات جامعه از عملکرد مبادلات BCH به وسیله ی Handcash سخن گفت.

Agut ” این مسیر در واقع همکاری های جدیدی را با نرم افزارهای دیگر و همینطور ارائه ی خدمات جدیدی را از طرف خانواده ی Nchain  به همراه دارد و میتوانیم پروتوکل هایمان را  در آنجا قرار دهیم و بلعکس.” که کاربر را قادر می سازد تا با استفاده از کیف پول Handcash خود به شخص ثالث متصل شود.

از این طریق انجام کار تیمی آسان میگردد. و در نهایت همه چیز مربوط به ارتباطات انسانی میگرددو آنها با مدیریت تمامی تیم ها و پروژه هایشان میتوانند به راحتی کار موفق را انجام دهند.

 

ارتباط آسان  و کارآتر کاربران

 

Nchain گفت: توسط برنامه ی Handcash، کاربران قادر به ارسال راحت بیتکوین کَش BCH بدون نیاز به هرگونه فرآیند و یا نیاز به انجام هر فرآیند اضافه و یا وارد کردن QR کد می باشند.

Jimmy Nguyen مدیر عامل Nchain بیان کرد :

” کاربرد هر چه سریعتر و آسان تر BCH، سبب پیشرفت هر چه بیشتر این ارز میگردد. و چشم انداز ما در خصوص بکارگیری روش Handcash، برای پرداخت هر چه آسان تر BCH و انجام مبادلات آن در کمترین زمان و به صورت نقدی می باشد.”

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید