همراه با ما در شبکه های اجتماعی :

تماس سریع از طریق تلگرام :

آب مایه ی زندگی است! قرار دادن  Waterchain بر روی Blockchain

آب مایه ی زندگی است! قرار دادن  Waterchain بر روی Blockchain

آب مایه ی زندگی است...

آب، نفت قرن اخیر … قرار دادن Waterchain بر روی Blockchain

آب، نفت قرن اخیر …

قرار دادن  Waterchain بر روی Blockchain

آب…

OTC به ایجاد یک راه حل با نام Waterchain به روش Blockchain جهت ایجاد یک شبکه مالی جدید در پروژه های آبی جهت مقابله با بحران آب، پرداخته است.

طلا را نمیتوان خورد!

آب ارزشمند ترین منبع در این سیاره است. آب در واقع زندگی در قالب مایع است.

تحقیقات بین المللی نشان از برنامه‌ریزی اغلب سرمایه گذاران برای خرید بیشتر دارد!

 

شرکت های زیادی در زمینه ی فناوری های جدید، جهت مقابله با مشکل کمبود آب در سراسر دنیا با سرعت بالایی در حال افزایش و توسعه هستند.

اگر سال گذشته شما چنین خبری را میخواندید، احتمال اینکه در خصوص بیتکوین و فناوری بلاکچین چیزی ندانید، بیشتر بود، اما امروزه اکثر افراد با این معقوله آشنایی دارند.

در حالی که برخی ادعا میکنند که بیتکوین چیزی بیشتر از یک طرح پیچیده جهانی نیست، سرمایه گذاران زیادی در این مسیر به  میلیونرهای یک شبِ  تبدیل شدند.

OCLN نیاز جهان به آب را با Blockchain ترکیب میکند تا هر دو مکانیسم های مالی جهت پروژه های آب تمیز و بهبود صنعت بازیافت آب مصرفی را ایجاد نماید.

شاید در خصوص ICO یا پیشنهاد ارز اول شنیده باشید. این یک فرآیند است که در آن شرکت Blockchain ، مسائل مربوط به سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار میدهد، استفاده از این نشانه و پیشنهادها ممکن است در آینده برایتان کاربردی باشد. سرمایه گذاری در ICO در سال 2017، غیر قابل پیش بینی بود با این حال در ICO،  شاهد سود آوری بیشتری نسبت به بازارهای سنتی بوده ایم، که برخی از افراد و سازمان ها این فرصت سرمایه گذاری را از دست دادند!

این بدان معنی نیست که فرصت برای سرمایه گذاری در Blockchain از دست رفته است، بلکه می بایست از طریق کانال های مناسبِ این روش، همانند Water Chain وارد سرمایه گذاری شد.

در زیر چترِ یک شرکت دولتی به نام OCLN، جایگاهی معتبر  برای سرمایه گذاران خصوصی در دنیا ایجاد شد.

نیازِ صنعتِ آب درمانی جهان به فرصت…

” آب، نفت قرن بیست و یکم “

صنعت خدمات آب و فاضلاب جهانی تا سال 2020، یک صنعت تریلیون دلاری میگردد و کارشناسان معتقدند ” آب، نفت قرن بیست و یکم است “

تا سال 2030، تقاضای جهانی برای آب، 40% از عرضه ی آن فراتر خواهد رفت و نزدیک به نیمی از جمعیت جهان در مناطق تحت فشار کم آبی قرار خواهند گرفت.

تنها یک کشور در جهان، بیش از 20% از آب های خود را بازیافت می کند و این در حال است که ایالات متحده تنها 1% از آب های خود را بازیافت می کند.

بحران آب پاک جهان، هر دو بحران مالی و جابجایی جهان را در آینده ایجاد خواهد کرد.

خشکسالی های اخیر در کل دنیا، افزایش قیمت آب را در پیش داشته است. و کمبود آب میتواند تاثیر منفی چشمگیری در بسیاری از کسب و کارها و اقتصاد بگذارد.

مسائل بشر دوستانه فراتر از مسئله ی اختلال در کسب و کار است. تقریبا تمام فاضلاب ها هیچ گاه تصفیه نمیشوند و سالانه بیش از هر نوع جنگ و خشونتی افراد از آب های آلوده می میرند!

بر این باوریم که امروزه هیچ ماموریتی مهم تر از پرداختن به بحران های آبی وجود ندارد!

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید