همراه با ما در شبکه های اجتماعی :

تماس سریع از طریق تلگرام :

فوتبال بیت کوین نقدی Bitcoin Cash Football

فوتبال بیت کوین نقدی Bitcoin Cash Football

فوتبال بیت کوین نقدی Bitcoin Cash Football

19

این روزها کل دنیا در حال تماشای جام جهانی 2018 می باشند. یک بازی آنلاین با نام فوتبال بیت کوین کَش  یا بیت کوین نقدی

 ( Bitcoin Cash Football )  راه اندازی شده است و قابل دانلود از طریق Google play  می باشد.

شما میتوانید بر رویه لینک دانلود کلیک کنید و وارد صفحه گوگل پلی این اپلیکشن بشوید

فوتبال بیت کوین نقدی Bitcoin Cash Football:

این روزها کل دنیا در حال تماشای جام جهانی 2018 می باشند. یک بازی آنلاین با نام فوتبال بیت کوین کَش  یا بیت کوین نقدی

(Bitcoin Cash Football)  راه اندازی شده است و قابل دانلود از طریق Google play  می باشد.(لینک دانلود پایین صفحه)

کاربران میتوانند در یک فصل این بازی های آنلاین به عنوان بازیکن و یا مربیان تیم ظاهر شوند و جوایز خود را به صورت بیت کوین نقدی (Bitcoin Cash) در یافت میکنند.  همچنین این بازی دارای مسابقات جام جهانی نیز می باشد که بازیکنان میتواندد برای بدست آوردن قهرمانی جام جهانی در آن رقابت کنند.

بازی فوتبال (Bitcoin Cash Football)  و در یافت جوایز بیت کوین نقدی

در حال حاضر مسابقات جهانی فیفای سال 2018 در روسیه در حال برگزاری است و مردم کل دنیا در حال تماشا و دنبال کردن مسابقات جام جهانی می باشند.

در طول این مدت یکی از توسعه دهندگان با نام Mobtwo یک برنامه ی جدید با نام Bitcoin Cash Football را منتشر نمود. این بازی چند نفره می باشد و ببازیکنان آن هم نام بازیکنان سراسر دنیا می باشد. و شما میتوانید به عنوان یکی از بازیکنان مطرح دنیا بازی کنید. این باز در طول کل فصل مسابقات از طریق Cryptocurrency BCH پشتیبانی میگردد.

پول مورد نیاز جهت خرید بازیکن محبوبتان در این بازی بیت کوین نقدی یا همان Bitcoin Cash می باشد. همانند تمام بازی ها با پیشرفت و کسب امتیاز  میتوانید امکاناتی نظیر استادیوم و زمین بازی، بازیکنان را بهبود دهید. همینطور میتوانید در طول مسابقات جام حذفی و لیگ برتر نیز در برابر دیگر تیم ها رقابت نمایید.

هر زمانی که بازیکنان تمایل به خروج از بازی را داشته باشند میتوانند امتیاز کسب شده ی خود را در قالب بیت کوین کَش Bitcoin Cash به کیف پول واقعی خود منتقل و از بازی خارج شوند.

” این بدان معناست که بازیکنان میتوانند در بازی ها حضور پیدا کنند و بیت کوین کش Bitcoin Cash در یافت کنند.”

فوتبال بیت کوین نقدی، بازی دو نقش بازیکن و مدیریت را داراست. به عنوان مثال با انتخاب نقش بازیکن، میتوانید علاوه بر انتخاب بازیکن در زمینه های دیگر نظیر خرید آپارتمان، خدمات هواپیمایی، خدمتکار، خرید سهام و دیگر خدمات مجازی که در زندگی واقعی نیز با آن روبرو هستید را نیز انتخاب نمایید. علاوه بر این خدمات تفریحی بازیکنان میتوانند در مسابقات باشگاهی نیز رقابت کنند.حالت مدیریت به کاربران اجازه میدهد تا خرید و فروش بازیکنان، تشکیل تیم بدهند. همچنین میتوانند تیم خود، استادیوم و سطح مسابقات را ارتقاء بدهند.

توسعه دهندگان Bicoin Cash Football از اخبار جدید مبنی بر برنامه ی جدیدی با نام Reddit خبر دادند. و توضیح دادند که مسابقات این نرم افزار از روز دوشنبه آغاز میگردد. توسعه دهندگان در خصوص کاربرانی که که تمایل به داشتن نسخه ی ios این نرم افزار را دارند، گفتند:

” ios با زبان های رمز نگاری شده مانوس نمی باشد به همین دلیل ما نسخه ی اندروید را برگزیدیم. اما اگر درخواست برای نسخه ی علاوه بر نسخه ی اندرود زیاد باشد احتمالا نسخه ی تحت وب را هم ارائه دهیم.”

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید