همراه با ما در شبکه های اجتماعی :

تماس سریع از طریق تلگرام :

شرایط و قوانین

ثبت نام و عضویت در وبسایت ارز مجازی به معنای مطالعه و پذیرش قوانین زیر می باشد.

 • سایت ارز مجازی از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.
 • در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های فیک، مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و … که قصد فریب سایت ارز مجازی را دارد، سایت ارز مجازی حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.
 • واریز وجه به حساب سایت ارز مجازی توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزي ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت ارز مجازی باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود و در صورت نقدي بودن وجه واریزي، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام کاربر احراز هویت شده در سایت ارز مجازی باشد. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر در صورت محرز شدن، موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی از این امر بر عهده کاربر احراز هویت شده می باشد.
 • در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده، سایت ارز مجازی هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.
 • کمیسیون انتقال ارز دیجیتال به صورت priority توسط ارز مجازی پرداخت میشود و مشتریان هزینه جداگانه‌ای پرداخت نمیکنند.
 • پس از اتمام خرید محصول، مسئولیت محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.
 • خدمات وب سایت ارز مجازی مستقل از هر گروه و سازمانی می باشد.
 • با توجه به اینکه کاربر میتواند بدون احراز هویت خرید کند و پس از آن اقدام به تایید هویت نماید, بدیهی است وبسایت می تواند تا زمان تایید هویت کامل وجه را نزد خود نگه دارد و پس از تایید هویت اقدام به ارسال وجه به حساب وی نماید.
 • در صورت ثبت سفارش الت کوین (ارز های غیر از اتر و بیت کوین) در زمان غیرکاری شرکت توسط کاربر سفارش ثبت گردد و نوسانات قیمت ارز خریداری شده بیشتر از۳٪ باشد وب سایت حق خود می داند مبلغ پرداخت شده کاربر را به حساب وی عودت نماید یا با توافق بین کاربر و وب سایت نسبت به قیمت به روز اقدام به معامله نمایند.
 • با توجه به اینکه وب سایت در زمان عدم موجودی نیز ارایه خدمات می نماید, در صورت ثبت سفارش در زمان عدم موجودی توسط کاربر در وب سایت سفارش وی ثبت می گردد, وب سایت می تواند تا ۲۴ ساعت نسبت به تکمیل موجودی و ارسال برای کاربر اقدام نماید و در صورتی که در زمان ذکر شده با توجه به نوسانات قیمت ارز خریداری شده بیشتر از ۱٪ نوسان داشته باشد وب سایت حق خود می داند مبلغ پرداخت شده کاربر را به حساب وی عودت نماید یا با توافق بین کاربر و وب سایت نسبت به قیمت به روز اقدام به معامله نمایند
 • واریز ارزهای متفرقه برای وب سایت ممکن است بین ۱ الی ۲۴ ساعت درساعات کاری ببرد اما قیمت و تعداد خریداری شده توسط کاربر قطعی و وب سایت تضمین پرداخت آن را بر عهده میگیرد.
 • در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده, سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد. پس از اتمام خرید محصول, محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.
 • قوانین در موارد زیادی و بسته به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ممکن است تغییر کند لذا کاربر موظف به مطالعه آن ها در زمان خرید می باشد.
 • در صورت ثبت سفارش الت کوین (ارز های غیر از اتر و بیت کوین) در زمان غیرکاری شرکت توسط کاربر سفارش ثبت گردد و نوسانات قیمت ارز خریداری شده بیشتر از۳٪ باشد وب سایت حق خود می داند مبلغ پرداخت شده کاربر را به حساب وی عودت نماید یا با توافق بین کاربر و وب سایت نسبت به قیمت به روز اقدام به معامله نمایند.
 • با توجه به مشکلات عدیده ای که در مورد شبکه ها و والت های ارز های دیجیتال ممکن است رخ دهد , کاربر با خرید خود از وب سایت می پذیرد در صورت بروز مشکلات شبکه در ارز خریداری شده تا زمان رفع مشکل صبر و شکیبایی داشته و هر گونه درخواست عودت وجه را از خود صلب می کند. در چنین شرایطی که پس از ۴۸ ساعت امکان ارسال توسط والت مبدا نباشد اما دسترسی به ارز خریداری شده توسط وب سایت میسر باشد دو طرف می توانند پس از توافق نسبت به تغییر ارز اقدام کرده و مشتری ارز دیگری را دریافت نماید, در شرایطی که ارز از کیف پول وب سایت خارج شده و به کیف پول مقصد نرسیده است یا به عبارتی در حالت پندیگ قرار گیرد خریدار باید تا زمان بازگشت وجه به کیف پول وب سایت یا رسیدن به کیف پول مقصد صبر کرده که این پروسه ممکن است تا یک هفته زمان ببرد در چنین شرایطی خریدار حق هر گونه اعتراضی را از خود صلب می نماید .

قوانین سایت / شرایط خدمات:

این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.
کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه ارز الکترونیک و از محل درآمدهای ارزی قانونی مشتریان خود در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس ندارد.
بدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد شد.
در صورت عدم امکان تهیه ارز مورد نظر به قیمت مورد توافق، نهایتا وجه اولیه عودت می شود.
خرید و فروش دلار از اکانت های نامعتبر انجام نمی شود.
تراکنش های سایت تا این لحظه بدون مالیات می باشد.
از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذوریم.

سبد خرید