همراه با ما در شبکه های اجتماعی :

تماس سریع از طریق تلگرام :

اکثر سرمایه گذاران بر رویه خرید بیشتر برنامه ریزی کردند!!

اکثر سرمایه گذاران بر رویه خرید بیشتر برنامه ریزی کردند!!

چرا سرمایه گذاران رویه خرید بیشتر برنامه ریزی کرده اند ؟

اکثر سرمایه گذاران بر رویه خرید بیشتر برنامه ریزی کردند!!

تحقیقات بین المللی نشان می‌دهد که ۵۶ درصد از سرمایه گذاران خرید ارزهای دیجیتال برای خرید بیشتر این ارزهای دیجیتال برنامه ریزی کرده‌اند

اکثر سرمایه گذاران بر رویه خرید بیشتر برنامه ریزی کردند!!

چرا ؟

تحقیقات بین المللی حاکی از این است که ۵۶ درصد از سرمایه گذاران خرید ارزهای دیجیتال ، بدون توجه به ترس و بدبینی (FUD) حاکم بر برخی سرمایه گذاران دیگر، در صدد افزایش سرمایه خود بر روی این نوع ارزها می‌باشند. این تحقیقات بین المللی را شرکت “سیتی گیت دیو راجرسون” منتشر ساخته است.

تحقیقات بین المللی نشان از برنامه‌ریزی اغلب سرمایه گذاران برای خرید بیشتر دارد

در این مدت اخیر، حواشی زیادی پیرامون خرید ارزهای دیجیتال و بازار آن وجود داشته است. سقوط قیمت‌های ارزهای دیجیتال، اعلام تنظیم مقررات در نقاط مختلف جهان، اعمال برخی ممنوعیت‌ها به ویژه در کشورهایی نظیر چین و هند با جمعیت بسیار زیاد این کشورها، هک مرکز مبادلات ارزهای دیجیتال کوین چک ژاپن، اعلام فروش تعداد زیادی بیت کوین توسط ام تی گاکس و وکلایش، و … تاثیراتی منفی بر روی ذهن برخی سرمایه گذاران و حتی افرادی که از دور به نظاره شرایط بازار ارزهای دیجیتال نشسته‌اند، گذاشته است. این تاثیرات، به FUD (ترس، تردید و شک) معروف شده‌اند.

 

با وجود همه این اخبار و شرایط افت قیمت، به نظر می‌رسد که بیشتر سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال به آینده بسیار خوش بین و امیدوارند. تحقیقات بین المللی شرکت ارتباطات “سیتی گیت دیو راجرسون” در طول ۱۲ ماه گذشته، حاکی از آن است که ۵۶ درصد از سرمایه گذاران برای خرید بیشتر ارزهای دیجیتال برنامه‌ریزی کرده‌اند. این در حالی است که در نتیجه این تحقیقات بین المللی آمده است که ۳۱ درصد از سرمایه گذاران نیز برای خرید بیشتر “تردید” دارند. در نهایت نیز شرکت راجرسون اعلام کرده است که تنها ۸ درصد از دارندگان ارزهای دیجیتال برای فروش تمام دارایی دیجیتال خود برنامه دارند.

در هفته‌های گذشته، بازار ارزهای دیجیتال نوسانات شدیدی را تجربه کرده است. در این روزها، بیت کوین حتی به قیمت بیش از ۱۱٫۵۰۰ دلار نیز رسیده است، اما باز هم با کاهش قیمت خود، در حال حاضر با قیمت ۸٫۲۳۵ دلار معامله می‌شود.

تحقیقات بین المللی در مورد انگیزه‌های سرمایه گذاران چه می‌گوید؟

در مورد انگیزه‌های سرمایه گذارانی که می‌خواهند ارزهای دیجیتال بیشتری خریداری کنند، چه فکر می‌کنید؟ در نتیجه این تحقیقات بین المللی آمده است که ۳۲ درصد از سرمایه گذاران با ارزیابی‌های خود از شرایط بازار، به این نتیجه رسیده‌اند که تا سال ۲۰۲۱، ارزهای دیجیتال رشدی خیره کننده را ثبت خواهند کرد.

این نتایج نشان می‌دهد که با وجود تمام سخت‌گیری‌ها و نوسانات حاصل از آن، هنوز هم بسیاری از مردم به آینده روشن ارزهای دیجیتال و فناوری آن ایمان دارند. از سویی دیگر، سرمایه گذاران بزرگی نظیر “مایک نووگراتز”، “تیم دراپر”، “آلن هوارد”، “جان مک آفی”، “تام لی” و … حتی در شرایط کنونی نیز اعلام کرده‌اند که در آینده این ارزها قیمتی مضاعف می‌یابند و برخی از آن‌ها نیز سرمایه‌های هنگفتی را در این مقطع به خرید بیت کوین و آلت کوین‌ها اختصاص داده‌اند.

, , , , ,

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید