همراه با ما در شبکه های اجتماعی :

تماس سریع از طریق تلگرام :

پیش بینی Roger Ver، برای پیشی گرفتن قیمت اتریوم و Bitcoin Cash در مقایسه با بیت کوین

پیش بینی Roger Ver، برای پیشی گرفتن قیمت اتریوم و Bitcoin Cash در مقایسه با بیت کوین

پیش بینی Roger Ver، برای افزایش قیمت اتریوم و Bitcoin Cash

پیش بینی Roger Ver، برای پیشی گرفتن قیمت اتریوم و Bitcoin Cash در مقایسه با بیت کوین

Roger Ver،  نامزد دریافت “Bitcion  jesus”  و از پیشروان حامی بیت کوین، می گوید: ارزهای رمزنگاری شده ی دیجیتال همانند اتریوم و Bitcoin Cash دارای بهترین تکنولوژی ها هستند و همچنین دارای قابلیت کسب سود قابل توجه، در روزهای آتی می باشند.

سکه های اتریوم، در حال حاضر قیمتی بسیار پایین تر از بیت کوین 9000$ را دارند. (Bitcoin Cash (BCH دارای رتبه ی چهارم در رتبه بندی بازار ارزهای رمزنگاری شده ی دیجیتال (Cryptocurrency)، می باشد.

اگر چه پیشرفت قیمتی اتریوم و Bitcoin Cash در ماه گذشته در مقایسه با بیتکوین پیشرفت بیشتری داشته است اما با این حال هنوز هم تفاوت قیمتی فاحشی را با قیمت روز بیت کوین دارند و قابل رقابت و مقایسه با بیتکوین نمی باشند، اما…

Roger Ver می گوید، اتریوم و Bitcoin Cash، در روزهای آتی در مقایسه با بیت کوین پیشرفت های چشم گیری را خواهند داشت. و از این رو میتوانند با بیت کوین وارد رقابت شوند!

او می گوید که ” من معتقدم که این اتفاق رخ میدهد و قریب الوقوع می باشد.”

آقای Ver  گفت: ” اتریوم توانایی رسیدن به قیمت بیت کوین را داراست و همینطور Bitcoin Cash  نیز  قابلیت رسیدن به آین قیمت را تا سال 2020 دارد.”

کارشناسان دیگری نیز در این خصوص ادعا می کنند که تکنولوژی بلاکچینِ (Blockchain) بیت کوین در مقایسه با چند تکنولوژی نوین زمان معامله ی کند تر و پر هزینه تری را ارائه میدهد.

بازار ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده ی (Cryptocurrency)، از زمان شروع بیت کوین در سال 2009 تا به امروز  شامل بیش از 1500 نوع سکه ی مختلف شده است که در این میدان پر رقابت، تمامی تکنولوژی های نوین در تلاش برای مقابله و رقابت با ضعف های بیت کوین می باشند.

وی همچنین مدعی شد که سود Bitcoin Cash در آینده میتواند در حدود 100,000$ باشد. وی افزود “این احتمال بسیار قوی است اما برای آن تضمینی وجود ندارد.”

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید